Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Justyna Kowalczyk nową zawodniczką Polskiego Teamu narciarstwa biegowego! [PRIMA APRILIS]

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2019-04-01

Oczywiście musimy zdementować informację o przystąpieniu Justyny Kowalczyk do naszego teamu, ale zgodzicie się, że byłby to fajny pomysł?!

-/-

Bardzo miło nam poinformować że po długich negocjacjach, zawodniczką naszego teamu Skipol.pl została Justyna Kowalczyk. Tej wybitnej sportsmenki nikomu nie trzeba przedstawiać. Zdobywczyni Kryształowej Kuli oraz złotych medali Mistrzostw Świata będzie kolejnym utytułowanym zawodnikiem wzmacniającym nasze szeregi. Obok wielokrotnego Mistrza Świata Lekarzy Pawła Bobuli oraz znakomitego maratończyka zdobywcy złotych medali Worldloppet  Andrzeja Guzińskiego będzie stanowić trzon zespołu. Starty w barwach naszego teamu będzie dzielić ze współprowadzeniem Kadry Narodowej, która jak sama podkreśliła jest dla niej najważniejsza.

 

 

Dzięki doświadczeniu i bogatej osobowości Justyny Kowalczyk plany naszego teamu to już nie tylko starty w głównych zawodach narciarskich w kraju, ale przede wszystkim na świecie. To wyzwanie logistyczne i sportowe, tak by wraz z Justyną poziom naszego zespołu stale podnosił się. Pierwszymi zawodami na których będzie można obserwować naszą mistrzynię będą lipcowe zawody nartorolkowe swornerace60.pl. (13.07.2019)

 

A oto kilka wypowiedzi  naszych zawodników oraz samej Justyny:

 

Paweł Bobula, Mistrz Świata Lekarzy- Justyna to klasa sama w sobie, bardzo cieszę się na samą myśl startu z nią w tych samych barwach.

 

Kuba Cieślar, Szef TeamuJustyna to od kilku lat absolutny numer jeden w naszych biegach narciarskich, jej profesjonalizm i  charyzma, mówią same za siebie. Cieszę się, że będzie reprezentowała niebieskie barwy naszego teamu.

 

Justyna Kowalczyk- Moje podejście do sportu wyczynowego nie zmienia się. Bardzo podoba mi się to, jak wygląda ten team. Z jednej strony stawiają sobie wysokie cele, z drugiej potrafią doskonale się bawić wspólnymi startami. Tam jest chemia i to zdecydowało, że powiedziałam TAK temu Teamowi.

 

 

Dokładny plan startowy w barwach SkipolTeamu.pl Justyny Kowalczyk jeszcze nie jest znany. Wiemy na pewno, że dwa tygodnie przed imprezą w Swornych Gaciach stanie na starcie Wejherowskiego Ultramaratonu Nartorolkowego na dystansie 200km.

 

 

 

musaszi

Jakuszyce 30.03.2019

Komentarze - 6

Krosski

Opublikowano: 2019-04-01 12:44:40

To będzie się działo. Plany startowe skipola znamy bo mamy tam wtyczkę ( pozyskany czlowiek zostal w Młynie w Szklarskiej) A podpisany wlasnie kontrakt z 3 bylymi zawodniczkami z najwyższej światowej czołówki to fakt. Krosski rosnie w siłę i staje się najmocniejszym amatorskim klubem w Polskich Amatorskich Biegach Narciarskich. Czekamy tylko rok do wygasniecia licencji. Do zobaczenia na trasach. Wiwat Skipol.

nartą po asfalcie

Opublikowano: 2019-04-01 13:58:43

To dobra informacja i dla Skipola i dla Krosski. Brawo Wy!

kapat-ski

Opublikowano: 2019-04-01 14:05:13

Teraz już wiem dlaczego Kuba był w Jakuszycach :) Rewelacja :):):)

Ja też

Opublikowano: 2019-04-01 14:42:55

Ja też się zapisuję do tego TEAMU super , już wysłałem stosowne dokument bardzo proszę o przyjęcie do klubu

Najlepszy Polski biegacz

Opublikowano: 2019-04-01 22:44:44

Niestety ja do was nie dołączę, amatorszczyzna i prowizorka mnie nie interesuje. Mogą tylko dołączyć tylko ci, których poważne teamy nie chcą.

nartą po asfalcie

Opublikowano: 2019-04-02 09:42:30

Najlepszy... Ty jesteś nawet za dobry dla tych co są za dobrzy bo są za dobrzy by być za dobrzy... :))

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl