Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Festiwal Sportowy im. Kazimierza Bubuli, oraz nartorolkowa setka

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2020-09-15

W dniach 18-20 września w Wiśniowej odbędzie się Festiwal Sportowy im. Kazimierza Bubuli z okazji nadania jego imienia hali sportowej w Wiśniowej. Kazimierz Bubula był twórcą i wieloletnim trenerem klubu LKS Wiśniowa, obecnie wystepującego pod nazwą LKS Markam Wiśniowa Osieczany. Najbardziej utytułowaną zawodniczką klubu jest Sylwia Jaśkowiec, brązowa medalistka Mistrzostw Świata w biegach narciarskich w team sprincie wspólnie z Justyną Kowalczyk.

 

Obecnie szkoleniem zawodniczek i zawodników w Wiśniowej zajmuje się córka Pana Kazimierza Anna. Klub rok w rok zdobywa dużo medali na imprezach mistrzowskich od UKS-ów po seniorskie Mistrzostwa Polski.

 

Jedną z sportowych atrakcji weekendu w Wiśniowej będzie z pewnością sprinterski bieg na 100 metrów na nartorolkach. Zapisy do tego wydarzenia TUTAJ.

 

Poniżej plakat Festiwalu z programem imprez.

 

festiwal bubuli

 

Zapraszamy do udziału.

kace

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl