Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Zaproszenie na konferencję prasową – Warszawa 8.12.2011.

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2011-12-05

Zakopane i Szklarska Poręba przygotowują się do najważniejszych imprez sportowych sezonu zimowego w Polsce. Po raz pierwszy w historii w Polsce odbędą się Puchary Świata FIS zarówno w skokach, jak i w biegach narciarskich!

W imieniu Polskiego Związku Narciarskiego oraz Tatrzańskiego Związku Narciarskiego i KO Pucharu Świata FIS w biegach narciarskich Szklarska Poręba 2012 serdecznie zapraszamy na połączoną konferencję prasową Pucharu Świata FIS w skokach narciarskich Zakopane 2012 i Pucharu Świata FIS w biegach narciarskich Szklarska Poręba 2012. Podczas konferencji, która odbędzie się 8 grudnia, w czwartek, o godzinie 12:00 w Warszawie, w Hotelu GROMADA CENTRUM przy Placu Powstańców Warszawy 2, zostaną omówione przygotowania do tych największych w nadchodzącym sezonie zimowym zawodów w narciarstwie klasycznym.

Na Wasze pytania podczas spotkania odpowiadać będą m.in. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner, Burmistrzowie Zakopanego i Szklarskiej Poręby Janusz Majcher i Grzegorz Sokoliński, dyrektorzy zawodów w Zakopanem: Wojciech Gumny i Jan Kowal oraz Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego w biegach narciarskich: Jacek Jaśkowiak.

ŹRÓDŁO:pucharswiata2012.pl

Komentarze - 1

Elgun

Opublikowano: 2013-08-15 09:26:44

Gdyby nie Pani Celinka nasze dzieci by nidgzie nie pojechaly. DZIEKUJEMY PANI CELINO i Panu Dyrektorowi za autobus i opiekunom- Pani Kasi, Panu Robertowi i Pani Marii. Do nastepneego roku.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl