Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Program Pucharu Świata w Szklarskiej Porębie.

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2011-12-14

Prezentujemy programy Pucharu Świata w Szklarskiej Porębie oraz World Uphill Trophy.

W programie Pucharu Świata w Szklarskiej Porębie (dostępnym już w kalendarzu FIS) oprócz informacji dotyczących tras, dojazdu i zakwaterowania do których trudno mieć zastrzeżenia pojawiły się również dodatkowe informacje o Polsce. A w nich wymienieni są nasi sąsiedzi wśród, których brakuje Litwy - może drobny szczegół ale to idzie w świat! A jeżeli organizatorzy chcą stworzyć niezapomnianą imprezę to warto zadbać o każdy szczegół.

- Jako przykładowe ceny podano wodę i piwo. Może tylko autorowi tych marnych wypocin kojarzy się to dość jednoznacznie (choć osobiście zimą wolę wódkę). Ale jeżeli już podajemy tego typu informacje (bardziej niż program jest to forma zaproszenia skierowana do ekip) to sportowcy mają chyba nieco inne potrzeby. Nie samym piwem człowiek żyje, wiecie do czego piję. (I znów te skojarzenia, chyba muszę zacząć się ograniczać ;P).

Warto byłoby dopracować również oficjalną stronę imprezy (pucharswiata2012.pl). W czasach gdy Internet jest dla wielu podstawowym źródłem informacji, strona na której po kliknięciu w zasadzie czegokolwiek pojawia się "Tego czego szukasz nie ma na tej stronie!" irytuje. Ale może tylko ja jestem tak dociekliwy, że w listopadzie chciałem sprawdzić co z biletami czy jak przebiegać będą trasy (no cóż zboczenie "zawodowe"). Ale trzeba przyznać, że w ostatnich dniach sporo się w tym względzie zmieniło na plus.

Pozostaje jeszcze kwestia informacji dla obcokrajowców. OK jest anglojęzyczna wersja serwisu ale komunikat: "That 'something' you are looking for isn't here!" to z pewnością nie to czego szukają kibice, którzy chcieliby wybrać się na zawody.

No cóż może się czepiam, w końcu co może wiedzieć ktoś kto od kilku lat pisze dla takiej monotematycznej strony jak skipol.pl

/HUK/

Aha TUTAJ zapowiedź Pucharu Świata, a TUTAJ World Uphill Trophy

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl