Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

ZMIANY W KADRACH PZN.

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2012-04-01

TO BYŁ OCZYWIŚCIE PRIMA APRLILIS....chociaż czy na pewno?(dodano 02.04.2012)

Jak dowiedzieliśmy się dzisiaj ze źródeł zbliżonych do PZN szykują się drastyczne zmiany w strukturach kadr narodowych PZN.
Prezydium PZN, ze względu na niesatysfakcjonujące wyniki postanowiło zawiesić na rok kadrę A-MIX, a dokładniej jej damską część.

Jak wiemy Sylwia Jaśkowiec jest po kolejnej operacji ręki, Paulina Maciuszek wymaga leczenia po wypadku w Nowym Mieście (CZE), Martynę Galewicz czeka rehabilitacja po kontuzji barku, którego doznała przed sezonem.
Agnieszkę Szymańczak i Ewelinę Marcisz postanowiono przenieść do grupy Justyny Kowalczyk, gdzie będą pod opieką Rafała Węgrzyna i Macieja Kreczmera.

Trener kadry A-MIX kobiet Wiesław Cempa oddał się do dyspozycji zarządu, jednak jak wiemy nieoficjalnie dostał propozycję z Polskiego Związku Biathlonu dotyczącą objęcia kadry mężczyzn.

Pozostałe kadry zostaną ustalone prawdopodobnie pod koniec maja.

Kolejną nowością  jest konkurs na serwismenów kadr, PZN postanowił skończyć z partyzantką i robić konkursy na to stanowisko. Jak tego jeszcze nie podano.
Rozwiązanie wydaje się dobre, ciekawe tylko jak ten konkurs będzie wyglądał i kto będzie decydował o przydatności poszczególnych kandydatów.

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl