Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Gdzie na biegówki - okolice Krakowa

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2013-02-08

PACZOLTOWICE 2013Gdzie wybrać się na biegówki w nadchodzący weekend w okolicach Krakowa?
Okazuje się, że wybór mamy duży.

Z uzyskanych informacji wiemy, że zarówno trasa w Koninkach jak też w Lubomierzu czekaja przygotowane na biegaczy narciarskich.

Narciarzom zaczynającym przygodę z biegówkami polecamy jednak Paczółtowice.
Na polu golfowym, gdzie niedawno rozegrano bieg z cyklu SNS, firma Megaoutdoor wspólnie z Salomonem proponuje krakowianom wypożyczanie nart ...za darmo.
Myślę, że takiej okazji prawdziwi krakusi nie przegapią, tym bardziej, że nasz portal zapewnia opiekę instruktorską z naszej Akademii Biegowej Skipol-a.

Zapraszamy do Paczółtowic

Kuba Cieślar

Komentarze - 1

bambu

Opublikowano: 2013-02-15 21:47:38

Zapraszamy na nową trasę rekreacyjnego narciarstwa biegowego z założonym śladem do jazdy stylem klasycznym. Trasa o długości około 3 km biegnie głównie wzdłuż malowniczych alejek zrewitalizowanego Parku Zdrojowego. Przebieg po prawie płaskim terenie, z łagodnymi zjazdami i podjazdami jest stosunkowo łatwy do pokonania nawet dla początkujących narciarzy. Co ważne, oświetlenie całego terenu umożliwia korzystanie z niej również po zmroku! W ramach trasy wytyczone są dwie mniejsze pętle – idealne do nauki i doskonalenia umiejętności. Jest również trudniejszy odcinek czerwony, dla wprawionych narciarzy. Trasa objęta jest patronatem Towarzystwa Narciarskiego „Biegówki”.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl