Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Bieg Sylwestrowy w Jakuszycach stylem dowolnym

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2013-12-27

Pisaliśmy już o nocnym Biegu Sylwestrowym organizowanym przez Stowarzyszenie Bieg Piastów. Teraz zapraszamy na drugi Bieg Sylwestrowy, także do Jakuszyc, organizowany przez Dolnośląski Związek Narciarski razem ze Stowarzyszeniem Biegu Piastów.

 

Zima nas nie rozpieszcza, kłopoty ze śniegiem są nie tylko w Polsce, ale w całej Europie - tym bardziej na szacunek zasługuje zorganizowanie przez DZN Biegu Sylwestrowego na Polanie Jakuszyckiej. Starsi biegacze narciarscy z pewnością pamiętają Biegi Sylwestrowe organizowane w Sylwestra. Parę ostatnich lat odzwyczaiło nas od tej daty - biegi Sylwestrowe odbywały się czasami nawet 28 grudnia.

 

Teraz mamy prawdziwy Bieg Sylwetrowy - brawo za powrót do tradycji! Biegi w poszczególnych kategoriach wiekowych zostaną rozegrane stylem dowolnym. Panie w kategoriach seniorka, juniorki A, B i C będą rywalizowały na dystansie 5 kilomterów, juniorki D będą miały do pokonania połowę tego dystansu czyli 2,5 kilometra. Seniorzy, juniorzy A i B zmierzą się z dystansem 10 kilometrów, juniorzy C pobiegną na 5, a juniorzy D na 2,5 kilometra.

 

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

 

KOMUNIKAT

 

Kace

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl