Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Śnieg ponownie zawitał na Polane Jakuszycką! Wieści od ekipy z USA

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-01-11

Jeszcze dzisiejszego dnia martwiliśmy się o niezbyt korzystne warunki atmosferyczne panujące na Polanie Jakuszyckiej. Mowa oczywiście o zupełnie czystym, "bez śniegowym" niebie. Aktualnie, w Jakuszycach zaczął dosyć obficie padać śnieg!


Jak widać na załączonym obrazku podesłanym przez Emilię Romanowicz, śnieg ponownie zawitał na Polanę Jakuszycką! To oznacza, że jutrzejszego dnia prawdopodobnie zostaną uruchomione armatki śniegowe i będziemy działać pełną parą aby już na dniach rozegrał się Puchar Świata w narciarstwie biegowym! Tak jak zapewniał gospodarz Polany Jakuszyckiej, komandor Biegu Piastów Dariusz Serafin, śnieg ponownie przybędzie do Jakuszyc, a PŚ odbędzie się na 100%.

Korespondowałem dziś z Noah Hoffmanem z reprezentacji Stanów Zjednoczonych. Ostatnio spędził kilka dni wraz z Liz Stephen, Jessie Diggins oraz trenerem Mattem Whitcombem na treningach w Seiser Alm. Jutrzejszego dnia w Szklarskiej Porębie zjawią się Amerykanie, którzy startowali w Novym Meście, a załoga Noah dokooptuje do nich w środę.

Piotr Walkowiak

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl