Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Wszystkie składy kadr na Puchar Świata w Szklarskiej Porębie

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-01-13

Już dziś prezentujemy Wam listy zgłoszonych specjalistów narciarstwa biegowego do udziału w Pucharze Świata w Szklarskiej Porębie na Polanie Jakuszyckiej, który odbędzie się już w ten weekend.


Jak dobrze wiemy, w Jakuszycach zabraknie reprezentantów Finlandii, Szwecji, a także Norwegii, choć wstępnie, jak już informowaliśmy, do udziału w zmaganiach zgłosili się Eldar Roenning oraz Martin Johnsrud Sundby. W pierwszym składzie na pewno ujrzymy reprezentacje Stanów Zjednoczonych (z wyjątkiem Holly Brooks), Szwajcarii (powrót Dario Cologni, wystąpi także Seraina Boner, czyli czołowa zawodniczka Swix Ski Classics oraz FIS Marathon Cup), Niemiec (z wyjątkiem Nicole Fessel i Axela Teichmanna), Kanady, Rosji (z wyjątkiem teamu Legkov - Chernousov). Zresztą, sprawdźcie sami w załączniku poniżej!

 

SKŁADY KADR

Przypominamy również o naszym konkursie, w którym do wygrania są bilety na Puchar Świata w Szklarskiej Porębie na Polanie Jakuszyckiej! Tego wydarzenia przegapić nie możecie!

Dodam od siebie, że będę miał ogromną przyjemność skomentować dla Was zmagania, a także piątkowe oficjalne treningi na stadionie w naszym studiu komentatorskim.

Zapraszamy wraz z organizatorami!

z narciarskim pozdrowieniem

Piotr Walkowiak

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl