Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Quest sportswear ubierze sędziów i przedbiegaczy na Puchar Świata w Jakuszycach

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-01-16

Jeleniogórska firma Quest Sportswear ubierze sędziów i przedbiegaczy na odbywający się w najbliższy weekend Puchar Świata w biegach narciarskich na trasach Polany Jakuszyckiej.

 

Firma Quest, rodzinna firma z Jeleniej Góry, która jak dotychczas jest  znana z szycia strojów dla kolarzy, jest m.in. partnerem Tour de Pologne, intensywnie atakuje rynek biegów narciarskich. Twarzą firmy jest Maja Włoszczowska - Mistrzyni Świata i srebrna medalistka olimpijska z Pekinu w kolarstwie górskim, a firmą na codzień zarządzają mama Mai p.Ewa i brat Michał.

 

Dużym sukcesem firmy jest przygotowanie strojów na Puchar Świata w Jakuszycach. Biało - czerwona kolekcja, którą widzimy na zdjęciu przypadnie do gustu najbardziej wybrednym.

 

Na trasach Jakuszyc zobaczymy w strojach Questa przedbiegaczy (kombinezon startowy, bluza i kurtka), czyli zawodników przecierających tory przed zawodami oraz sędziów i obsługę techniczną (bluzy i kurtki).

 

W rolach przedbiegaczy wystąpią zawodnicy dolnośląskich klubów MKS Karkonosze Sporty Zimowe, KS Śnieżka Karpacz i MUKN Pod Stróżą Miszkowice oraz/i uczniowie Szkół Mistrzostwa Sportowego z Karpacza i Szklarskiej Poręby m.in. medaliści Olimpiady Młodzieży w biegach narciarskich Tomasz Jurczak, Karolina Trzaska czy Anna Kalina (MUKN Pod Stróżą Miszkowice).

 

W strojach Questa wystąpią także opiekujący się nimi trenerzy Stanisław Michoń, Artur Bodzek i Piotr Skowron. Na liście udostępnionej nam przez firmę widnieje ponad 100 osób. Biało - czerwonych z pewnością na Polanie Jakuszyckiej nie zabraknie.

 

Skipol.pl współpracuje z Questem. Firma ubiera w tym i następnym sezonie redakcję skipol-a oraz przygotowuje stroje dla jednego z klubów małopolskich.

 

/KaCe/

Komentarze - 3

Kuba_skipol

Opublikowano: 2014-01-16 16:09:56

Stasiu- 3XL będziesz miał za duże!

Taki tam...

Opublikowano: 2014-01-16 21:55:56

Piotr Skowron jest przedbiegaczem, opiekunem jest Mieczysław :D

Kuba_skipol

Opublikowano: 2014-01-17 12:51:53

Taki tam.....czeski błąd, ale z oficjalnej listy....

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl