Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Liga Małopolska SZS w biegach narciarskich NIE wystartuje w Białce Tatrzańskiej

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-02-05

Miało być tak pięknie, przygotowana trasa, kilkaset dzieciaków na starcie, inauguracja Ligi Małopolskiej SZS w biegach narciarskich na Kotelnicy Białczańskiej. Niestety zawody zostają ODWOŁANE!

 

Główny organizator Ligi v-ce prezes Małopolskiego SZS Feliks Piwowar razem z trenerem Stanisławem Mrowcą wizytowali dzisiaj trasy w Białce Tatrzańskiej. Pętla o długości ok. 1000 metrów jest przygotowana i odpowiednio nasnieżona, niestety pojawił się problem z terminem. W następną sobotę 15 lutego na trasie ma sie odbyć Bieg Zbójników, impreza organizowana przez firmę Red Bull.

 

Jak powiedział skipol-owi kierownik tras Piotr Misztal Bieg Zbójników jest dla nich priorytetem, impreza została już dawno zaplanowana i musi się odbyć (szczegóły imprezy na naszym skyscraperze).

Walczymy o utrzymanie tras, temperatura panująca na trasach jes nocami wyższa niż w samej Białce, jedno dwustopniowy mróz nie pozwala nam uruchomić armatek do naśnieżania. Trasa która jest, zostanie prawdopodobnie w przyszłym tygodniu zamknięta. Wiadomo, że śnieg który zostanie "dotleniony" czy to nartą czy ciężkim sprzętem szybciej znika. Bieg Zbójników jest dla nas priorytetem, zapraszamy Ligę po 15 lutego.

 

Trudno polemizować z panem Piotrem.

 

O jakiejkolwiek możliwości przeprowadzenia ligi w nadchodzącym tygodniu oczywiście poinformujemy, może okaże się, że Liga zawita do Wysowej Zdroju, gdzie trenują jeszcze UKS Hańczowa i Jedność Nowy Sącz. Sytuacja jest na tyle dynamiczna, że komunikatu proszę się spodziewac w każdej chwili.

 

/KaCe/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl