Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Liga Małopolska SZS w biegach narciarskich, startujemy w Zakopanem 11 lutego

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-02-06

Liga Małopolska SZS w biegach narciarskich wystartuje 11 lutego (wtorek) w Zakopanem. Inaugurację ligi anonsowaliśmy wielokrotnie, żeby nastepnie ją odwołać. Teraz mamy 100% potwierdzenie. Zaczynamy kolejny sezon LIGI.

 

Jak poinformowali dzisiaj rano organizatorzy, inauguracyjne zawody sezonu 2014 odbędą się na trasie COS w Zakopanem. W chwili obecnej jest przygotowana pętla o długości 1200 metrów na rolkostradzie. Operatorzy zapewniają, że warunki są dobre, a trasa jest codziennie ratrakowana.

 

Zawody zostaną przeprowadzone stylem dowolnym - start interwałowy. Początek zawodów o godz. 10.30.

 

Grupy gimnazjalne czyli klasy I,II i III pobiegną na dystansie 3 kilomterów, kategorie szkół podstawowych 2 kilometry (klasy V i VI), najmłodsi czyli czwartoklasiści i młodsi powalczą na jednym kilometrze.

 

Przypominamy, że reprezentacja szkoły może liczyć maksymalnie 15-ścioro zawodników ze szkół podstawowych i 12-ścioro z gimnazjów.

 

UWAGA: Organizatorzy proszą o ponowne zgłaszanie szkół. Ostatnie zgłoszenia z grudnia 2013 należy zaaktualizować!

 

KOMUNIKAT LIGI ZAKOPANE

 

/KaCe/

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl