Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Wielowarstwowe złamanie stopy Kowalczyk, Polka jednak będzie biegać dalej!

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-02-09

Lewa stopa Justyny Kowalczyk jest złamana. Taką informację przekazała sama zawodniczka, pokazując na Facebooku zdjęcie z niedzielnego badania. Mimo to Polka zamierza startować w kolejnych konkurencjach igrzysk olimpijskich w Soczi.

 

Sama biegaczka kilka dni temu poprosiła dziennikarzy, by w rozmowach z nią na razie pomijali kwestię kontuzji. Tłumaczyła, że chce się skoncentrować tylko na olimpijskiej rywalizacji, a stopę zamierza zbadać dopiero po 13 lutego, czyli po biegu na dziesięć kilometrów klasykiem. Teraz, znając wyniki badania, jakiemu Kowalczyk poddała się szybciej niż zapowiadała, na wielki szacunek zasługuje już fakt, że Polka nadal szykuje się na ten start.


Umieszczając zdjęcie złamanej stopy na Facebooku Kowalczyk podpisała je tak: "Prześwietlenie mojej stopy. Wielowarstwowe złamanie. Z pozdrowieniem dla wszystkich. Spokojnie, biegam dalej".


KR Źródło: Facebook&sport.pl

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl