Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Liga Małopolska SZS w Zakopanem - lista startowa 13.02.2014

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-02-12

Druga edycja Ligi Małopolskiej SZS w biegach narciarskich startuje już jutro w Zakopanem. Prezentujemy listę startową zawodów.

 

Nikogo nie może dziwić fakt rozgrywania zawodów w odstępie jednego dnia. Jest śnieg, trzeba biegać, zimę mamy taką, że należy wykorzystać każdą okazję. Na starcie biegów stylem dowolnym zobaczymy ponownie ponad 200 zawodniczek i zawodników z całej Małopolski. Rywalizacja odbędzie się dokładnie tak jak we wtorek na trasie zakopiańskiego COS-u. Dystanse także pozostają bez zmian.

 

Wprawdzie bieg z zaciśniętymi kciukami jest niemożliwy, ale myślami wszyscy będą myślami z Justyną Kowalczyk w Soczi. Przypominamy, że jutro klasyczna 10-tka.

 

LISTA STARTOWA

 

/KaCe/

Komentarze - 1

klepa

Opublikowano: 2014-02-13 01:19:55

Kopytko Patryk wystartuje równo z Justyną Kowalczyk. Brawo porąbańcy. Te dzieci za swojego idola mają Justynę a każe się im biegać kiedy ona prawdopodobnie będzie zdobywała medal olimpijski. To tak jakby ktoś ustalił porę meczu o mistrzostwo Podhala juniorów w tym samym momencie kiedy nasza reprezentacja grałaby finał mistrzostw świata. To tak jakby ktoś umierającemu odciął tlen

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl