Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Justyna Kowalczyk jednak pobiegnie w sobotniej sztafecie

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-02-13

Justyna Kowalczyk po dzisiejszym biegu poinformowała, że weźmie udział w sztafecie, która rozgrywana będzie już za dwa dni. Nie wiemy jeszcze, która z pozostałych czterech Polek zostanie wyeliminowana ze składu.

 

- Oczy­wi­ście, że nie opusz­czę dziew­czyn. Nie wiem, co się dziś stało z moją nogą. Do­wiem się pew­nie póź­niej. Wiem jed­nak, że nie wy­ja­dę i wy­star­tu­ję w szta­fe­cie - po­wie­dzia­ła Ju­sty­na Ko­wal­czyk na an­te­nie TVP.

 

Zdaniem naszych czytelników optymalne zestawienie to: Kubińska-Kowalczyk-Maciuszek-Jaśkowiec. Głosowało na nie aż 32% ankietowych. 26,6% uważa, że Polki powinny biec w składzie: Maciuszek-Kowalczyk-Szymańczak-Jaśkowiec. W naszej ankiecie głosowały 203 osoby. Po dzisiejszym bardzo dobrym starcie Kubińskiej wydaje się, że to ten pierwszy wariant jest najbardziej prawdopodobny. Wyniki ankiety znajdziecie TUTAJ.

 

KR

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl