Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Justyna Kowalczyk odpuszcza zawody w Lahti

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-02-16

Złota medalistka w biegu 10 kilometrów Justyna Kowalczyk, pomimo tego że zaliczy wszystkie starty do końca igrzysk olimpijskich, nie wystartuje w zawodach Pucharu Świata w Lahti.

 

Przed Kowalczyk jeszcze dwa starty olimpijskie, sztafeta sprinterska a także bieg na 30 kilometrów stylem dowolnym jednak po nich zrobi sobie przerwę, o czym poinformowała Karola Borawskiego z serwisu wp.pl.

 

Celem tej przerwy jest zrobienie specjalistycznych badań - Nie polecę do Lahti. Bezpośrednio po przylocie do Polski będę miała kilka "porządniejszych" badań, które dadzą obraz tego, jak to wygląda i jak ma być. No i tyle.

 

Temperatura na trasach w Krasnej Polanie jest nienormalnie wysoka, przez co warunki do biegania są trudne, a olbrzymie problemy serwismanom sprawia struktura śniegu, które się różni w miejscach zacienionych i nasłonecznionych. Justyna Kowalczyk spodziewa się ciężkiego biegu - Jak będą takie warunki jak w piątek, to będzie bardzo ciężko. Będziemy chyba biegły pół dnia (śmiech). Niby dla rezultatu to lepiej, ale dla nas niekoniecznie...

 

ED Źródło: wp.pl

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl