Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Justyna Kowalczyk: „Trzeba przestać myśleć o technice, tylko po prostu zap....ać”

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-02-18

Podwójna mistrzyni olimpijska w biegach narciarskich Justyna Kowalczyk w rozmowie z Sebastianem Parfianowiczem optymistycznie podeszła do szans naszej sztafety sprinterskiej na dobry wynik.

 

Nasza najlepsza zawodniczka, stwierdziła, że jest dobrze przygotowana i powinna sobie dobrze poradzić, mimo że wcześniej biegała tylko raz w życiu w tej konkurencji. Też jest optymistycznie nastawiona do szans na dobry występ jej partnerki w sztafecie Sylwii Jaśkowiec. Odpierając zarzuty że czwarta zawodniczka sprintu w Pucharze Świata w Szklarskiej Porębie może sobie nie poradzić w klasyku, twierdząc że wszystko zależy od zaangażowania -Trzeba przestać myśleć o technice, tylko po prostu zap....ać - dosadnie stwierdziła Justyna Kowalczyk.

 

Nasza zawodniczka jest trochę zdziwioną zmianą pogody w Krasnej Polanie, ponieważ liczyła że przez cała igrzyska będzie słoneczna pogoda. Ma też lekkie obawy o smarowanie nart.- Jutro mają się zmienić warunki, ma przestać padać w nocy ma być mróz, w dzień słońce, na pewno będzie ciężko.  Kowalczyk nie wykluczyła też możliwości użycia nart typu „no wax”. (bez smarowania - przyp. red.)

 

ED Źródło: sport.tvp.pl

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl