Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Już jutro Kowalczyk i Jaśkowiec powalczą o medale w team sprincie

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-02-18

Justyna Kowalczyk i Sylwia Jaśkowiec wystartują jutro w sprincie drużynowym. Kowalczyk nie obawia się swojego startu ani występu Sylwii. Do tej pory Justyna tylko raz brała udział w tego rodzaju konkurencji w Novym Meście, gdzie pobiegła wraz z Agnieszką Szymańczak.

 

Justyna Kowalczyk jest zdania, że zarówno ona jak i Sylwia Jaśkowiec dadzą jutro radę. Sylwia przecież jest doskonałą sprinterką, co wykazała w tym sezonie, a Justyna również czuje się mocna w tym biegu, gdyż jest on rozgrywany stylem klasycznym.

Wiemy, że na pewno bardzo mocne będę Amerykanki, Szwedki, Norweżki, Niemki czy Finki, ale wielu z nas upatruje w czołowej trójce reprezentantki Polski. Znając obie panie, będą one walczyć do upadłego, co im się oczywiście chwali. Przypomnijmy, że Justyna Kowalczyk na tych Igrzyskach Olimpijskich zdobyła już medal – złoty na 10km stylem klasycznym w starcie interwałowym.

Alicja Kaźmierska fot. Pawel Hajda - skipol.pl

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl