Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Justyna Kowalczyk: „Mam trzy możliwości”

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-02-24

Jak wiadomo Justyny Kowalczyk nie zobaczymy podczas najbliższych zawodów w Lahti. Nie wiadomo też czy jeszcze kiedykolwiek naszą najlepszą biegaczkę w historii zobaczymy na trasie w rywalizacji z najlepszymi zawodniczkami świata.

 

To było 15 lat mojego życia, ciężko będzie rozstać się z nartami, moje ciało nie to nie jest ciało 23-letniej dziewczyny z Turynu, a jak biegać to tylko na najwyższym poziomie. – stwierdziła Justyna Kowalczyk, która nie podjęła jeszcze decyzji co dalej z jej karierą.

 

Moja drużyna, i zapewne wszyscy inni dowiedzą się w Oslo co i jak. Mam trzy możliwości - przerwy rocznej, całkowitego zakończenia kariery i kontynuacji z szykowaniem się do imprezy głównej w przyszłym roku. Jedyne co jest pewne, że przez najbliższe 3 miesiące nie będę trenować wyczynowo, bo muszę się wyleczyć – dodała dwukrotna mistrzyni olimpijska.

 

ED Źródło: eurosport.onet.pl

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl