Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Andrzej Pradziad: "Dzisiejszy bieg był biegiem taktycznym"

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-03-14

Za nami pierwszy dzień rywalizacji w finale Biegu na Igrzyska, który odbywa się na trasach COS-u w Zakopanem. W dzisiejszym biegu indywidualnym na 8km techniką łyżwową juniorów A zwyciężył Andrzej Pradziad ( na zdjęciu z lewej z Wojciechem Suchwałką).


Kilka dni temu, na tej samej trasie, podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Śląsk 2014, Andrzej wywalczył dwa srebrne krążki w sprincie stylem dowolnym i w biegu indywidualnym klasykiem. W biegu interwałowym krokiem łyżwowym zajął miejsce 4. Dziś uplasował się na najwyższym stopniu podium. Po udanym biegu, Andrzej podzielił się ze wszystkimi swoimi refleksjami: "Dzisiejszy bieg był biegiem taktycznym. Świetnie sprawdziła się taktyka jaką założyliśmy wraz z trenerem przed biegiem. Równy, spokojny początek, a kolejne okrążenia to tylko było już pilnowanie przewagi nad rywalami" - oznajmił Andrzej

Również zapytaliśmy Andrzeja o jego najbliższe plany związane z narciarstwem biegowym i nie tylko: "Najbliższe plany to dobry występ w jutrzejszym biegu, a dalsze to spokojne roztrenowanie całego sezonu i chwila skupienia na studiach :)"

Piotr Walkowiak

Komentarze - 2

komentator

Opublikowano: 2014-03-14 21:33:17

A gdze był ten Suchwałko W. że diś nie startował?????

SMS Zakopane

Opublikowano: 2014-03-15 22:37:11

Jak to gdzie? Jak byś tyle się nachlał to też byś miał kaca.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl