Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Co słychać u? - zapowiedź nowego cyklu na skipol.pl

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-03-22

W najbliższym czasie na skipol-u zamierzamy wprowadzić cykl pt. „Co słychać U?”. Polegał on będzie na przeprowadzeniu luźnych rozmów, przede wszystkim z byłymi biegaczami narciarskimi (lecz nie zawsze) na różne tematy, niekiedy nie do końca związane z naszą dyscypliną.


Naszym głównym celem będzie jak mówi tytuł cyklu: dowiedzenie się co słychać u naszych „byłych", ale również i tych aktywnych. Czym się obecnie zajmują. Jak wygląda ich teraźniejsze życie. Czy mają jakikolwiek związek czy kontakt z biegami, a jak tak to w jaki sposób. Również jak przez pryzmat czasu oceniają biegi narciarskie. Widzą postęp czy też regres. W jakich okolicznościach i z jakich przyczyn rozstali się z „profesjonalnym” sportem. I o wszystkim, o czym tylko będą mieli ochotę opowiedzieć, i jakie pytania przyjdą nam tylko do głowy.

Może będzie nam dane spisać jakąś ciekawą przygodę czy anegdotę z przeszłości. W tym cyklu nie do końca będziemy brali pod uwagę wyniki czy też osiągnięcia sportowe. Mamy świadomość tego, że byłych zawodników ze świetnymi jak na polskie warunki wynikami jest ogromna ilość.

 

Po nie do końca udanym ze względu na warunki pogodowe sezonie, chcielibyśmy wprowadzić kilka nowości i ciekawostek dla naszych czytelników. Po monotonii z „wrzucaniem” wyników i relacji z zawodów czas na małą rozrywkę, a także na powrót do tej ery, kiedy na skipol-u ukazywało się o wiele więcej rzeczy związanych z polskimi biegaczami.

Także drodzy obecni i byli biegacze, bądźcie w gotowości! Telefony trzymajcie blisko siebie. Facebook i inne portal społecznościowe 24h online. Drzwi od domów czy mieszkań otwierajcie o każdej porze dnia i nocy! Nie znacie dnia ani godziny, kiedy ktoś się u was zjawi lub z wami skontaktuje:) A my liczymy na miłych i pozytywnie nastawionych do naszej inicjatywy ludzi.

 

PS: Jeśli któryś z czytelników ma jakieś ciekawe pytania do naszych zawodników, prosimy zamieszczać w komentarzach lub na meil redakcyjny.

Pierwszy epizod naszego nowego cyklu już jutro!


Piotr Fundanicz & Piotr Walkowiak fot. Kubalonka 2009 przed startem zawodów

Komentarze - 1

Były zawodnik

Opublikowano: 2014-03-23 16:04:27

A kogo będzie obchodzić co robią teraz drobne pijaczki?

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl