Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Zadecydowaliście, że wracamy do Skipol-a

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-10-14

Jak informowaliśmy po otrzymaniu kilkudziesięciu zapytań o zmianę nazwy portalu po fuzji, postanowiliśmy, że to nasi Czytelnicy zadecydują o tym, jak będziemy się oficjalnie nazywali. W sondzie, która przez ponad dwa tygodnie znajdowała się na naszym portalu, postanowiliście, że wracamy do nazwy Skipol!

 

Przez dwa tygodnie odpowiadaliście na pytanie „Jak powinna brzmieć nazwa naszego portalu?”. Do wyboru były cztery opcje: biegowki.pl (nazwa forum internetowego, nazwa obowiązująca po połączeniu), Kocham Biegówki (jeden z połączonych portali), Skipol (kolejny portal, który brał udział w fuzji) lub inna nazwa (tu czekaliśmy na Wasze propozycje).

W sondzie zagłosowało 119 osób. Za Skipolem opowiedziało się 67,2 procenta głosujących, za nazwą biegowki.pl – 25,2 proc, na Kocham Biegówki głosowało 5,8 proc, a inną nazwę zasugerowało zaledwie 1,6 proc.

Pojawiły się komentarze, że to zła pora roku na takie głosowanie, bo na portal wchodzą tylko zawodowi narciarze, a amatorzy, pasjonaci biegówek zajmują się teraz innymi sportami i zima nie jest im w głowie.

Niestety nie mogliśmy czekać do zimy. Z prozaicznego powodu – po połączeniu trzech portali, musimy naszą fuzję sformalizować, a aby to zrobić, musimy podopinać wszystkie składowe, w tym nazwę.

Kolejny argument to właśnie nazwa brzmiąca przyjaźnie dla obcokrajowców.

Oczywiście na portalu pozostaje nowy dział Kocham Biegówki, dedykowany głównie osobom, które narciarstwo traktują, jako przygodę, sposób na spędzanie wolnego czasu, a także chcą się wciągnąć w biegówki. Tutaj znajdziecie porady treningowe, sprzętowe, ciekawostki zdrowotne i opisy przygód na biegówkach. Sami możecie wysłać nam swoje wspomnienia z biegówek. Też chętnie je opublikujemy.

Bez zmiany nazwy będzie także funkcjonowało forum biegowki.pl

Zmienia się więc jedynie logo na głównej stronie – na Skipol oraz główna domena na skipol.pl Ale pozostałe dwie: kochambiegowki.pl oraz biegowki.pl także będą aktywne.

 

Tomasz Hucał

Redaktor Naczelny portalu

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl