Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Znamy ostateczny terminarz zawodów Salomon Nordic Sunday

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-11-12

Poznaliśmy ostateczny kalendarz zawodów Salomon Nordic Sunday w sezonie 2014/15. Najpopularniejszy i największy w Polsce cykl zawodów narciarstwa biegowego będzie rozgrywany na trasach w Jakuszycach oraz na Kubalonce. Od tego roku zawody SNS będą rozgrywane pod patronatem medialnym Skipola!

 

W nadchodzącym sezonie zawody Salomon Nordic Sunday będą podzielone na pięć biegów. Cztery z nich odbędą się na Polanie Jakuszyckiej. Piąty w Wiśle – Kubalonce.


Aby znaleźć się na koniec sezonu w klasyfikacji generalnej należy zaliczyć cztery z pięciu startów. W przypadku wzięcia udziału we wszystkich pięciu biegach, do generalki zaliczane będą cztery najlepsze występy.

 

A oto ostateczny terminach zawodów Salomon Nordic Sunday w sezonie 2014/15:

  • 21 grudnia 2014 – Polana Jakuszycka
  • 11 stycznia 2015 – Kubalonka
  • 25 stycznia 2015 – Polana Jakuszycka
  • 15 lutego 2015 – Polana Jakuszycka
  • 8 marca 2015 – Polana Jakuszycka (finał)

 

- Chcemy, aby tegoroczne trasy liczyły od 12 do 18 kilometrów. Ale ostatecznie o ich długości zadecydują warunki śniegowe - zapowiada Beata Lepka, organizator zawodów.

 

Zapisy online na SNS-a wystartują 12 listopada wieczorem.

 

Więcej o Salomon Nordic Sunday na oficjalnej stronie internetowej (TUTAJ)

Komentarze - 3

Jacek

Opublikowano: 2014-11-13 21:57:57

Mam pytanie. Czy ktokolwiek wie cokolwiek o tegorocznej rywalizacji w ramach MPA organizowanych pod patronatem PZN. Strona PZN " Narciarstwo powszechne" milczy.

Kuba_skipol

Opublikowano: 2014-11-13 22:12:39

To jest bardzo dobre pytanie, dzisiaj uaktualnialiśmy trochę kalendarz i niektórzy z komandorów biegów zadawali takie samo pytanie. Dodam jeszcze, że kiedyś skipol.pl był partnerem medialnym MPA,PPA, ale niestety zostaliśmy wykopani z tego cyklu, zadawaliśmy za dużo pytań. Myślę, że jedynym rozwiązaniem jest zadanie takiego pytania na profilu fb PZN-u

Kuba_skipol

Opublikowano: 2014-11-13 22:20:11

Kalendarz, cały czas w fazie rozwojowej masz tutaj: http://www.skipol.pl/kalendarze/2 pozdro

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl