Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

UKS Regle Kościelisko z Livigno

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-11-25

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego REGLE Kościelisko z trenerem Jurkiem Leśnikiem przebywają na zgrupowaniu treningowym we Włoszech. Krótka relacja z Livigno.

 

W rocznym planie treningowym trenera Jurka Leśnika nie mogło zabraknąć wyjazdu na pierwszy śnieg do Livigno.

Świetne warunki i świetnie przygotowana trasa niemal że na całej polanie od strzelnicy biathlonowej  do miasteczka można spokojnie trenować - mówi Trener Leśnik.   Na zgrupowaniu przebywa 6 zawodników (na zdjęciu). Zawodnicy przy sprzyjającej aurze i warunkach śniegowych mają możliwość doskonalenia wytrzymałości biegowej oraz podciągnięcia techniki biegowej.  Niestety nie uda nam się wystartować w zawodach w Santa Catarinie ze względu na brak wystarczającej ilości śniegu, co było nie ukrywam jednym z naszych ważniejszych planów podczas tego zgrupowania dodaje - drugi trener Andrzej Leśnik.

 Trener Leśnik ma asa w rękawie na ten sezon i ma pierwszą w Polsce ciemnoskórą biegaczkę narciarską (druga z prawej) podobno szybko i świetnie biega. 

 

Angelika Leśnik-Barglik

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl