Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Zmiany na Pucharze Kościeliska

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-12-13

W związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi Komitet Organizacyjny Pucharu Kościeliska podjął decyzję, że start zawodników w niedzielnych będzie indywidualny, interwałowy - co 30 sekund. Zamiast wcześniej planowanego startu wspólnego.

 

Przypomijmy, że zawody na trasach w Kościelisku - Chotarzu rozpoczną się w niedzielę o godz. 11.00. Rozegrane zostaną biegi kobiet na 5 km oraz mężczyzn na 10 km. Oba stylem klasycznym.

 

Zapisy oraz wydawanie numerów startowych w biurze zawodów przy ul. Nedzy-Kubińca 281 w niedzielę od godziny 8.00 do godz 10.30.

 

Wpisowe wynosi 30 zł .Każdy z uczestników otrzyma bon na gorący posiłek oraz pamiątkowy medal.

 

W dniu zawodów już od godz. 9.00 na placu w pobliżu startu grać będzie muzyka, zapłonie ognisko, będzie zumba i zabawy dla dzieci. A publiczność rozrusza i rozgrzeje zawodników Irek Bieleninik. Natomiast medale zawodnikom wręczy Krystian Wieczorek.

 

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT ZAWODÓW TUTAJ

 

Warunki pogodowe w Zakopanem i okolicach w sobotę o godz. 17.40: temperatura -0,7 st. C, bez opadów.

 

/huc/

 

fot. KO Pucharu Kościeliska

W piątek i sobotę organizatorzy dzielnie usypywali trasy na niedzielne zawody

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl