Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Zmarł Stanisław Nahajowski

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2014-12-18

Informacja:
Rozpoczęcie Ceremonii pogrzebowej Pana Stanisława Nahajowskiego - 20 grudnia br. o godz. 13 00 w Kościele Parafialnym w Ustianowej.
 
Z poważaniem
Krzysztof Lachowski
Sekretarz POZN

 

Smutna wiadomość dla ludzi nart - Stanisław Nahajowski, Prezes Podkarpackiego Okręgowego Związku Narciarskiego, komandor Biegu Lotników nie żyje.

 

Jak poinformował nas sekretarz POZN pan Krzysztof Lachowski, dzisiaj we wczesnych godzinach popołudniowych zmarł Stanisław Nahajowski.

Pan Stanisław przebywał na trasie biegowej w Ustjanowej, gdzie razem z pracownikami przygotowywał trasy do sezonu narciarskiego.

Niestety nie znamy wiecej szczegółów wypadku, wezwano na pomoc śmigłowiec ratunkowy, reanimacja na jego pokładzie nie przyniosła efektów.

 

Do zobaczenia panie Stasiu na tych innych, lepszych trasach

 

Kuba Cieślar

foto.Marek Dybaś
REPORTER Agencja Fotograficzna

poniżej wspomnienie o panu Staszku

Komentarze - 6

Marek Tokarczyk

Opublikowano: 2014-12-18 21:40:30

miałem przyjemność startować ze Stanisławem w Biegu Wazów w 2007 roku i wielokrotnie startować w Biegu Lotników przez Niego organizowanych, Stanisław był wspaniałym sportowcem, dobrym człowiekiem i przyjacielem.Bieg Lotników który stworzył niechaj będzie Jego Memoriałem. Będzie nam Go wszystkim brakowało,

Edek Świeca

Opublikowano: 2014-12-19 00:19:22

Z ogromnym smutkiem i niedowierzaniem dowiedziałem się o śmierci Staszka. Poznaliśmy się w latach 80-tych na Biegu Piastów. Później jeszcze wielokrotnie spotykaliśmy się na zawodach w Jakuszycach, Lubawce, na Kubalonce, na Magórce, w Rybnicy Leśnej i w Piwnicznej. Wielokrotnie umawialiśmy się na zawody w Ustrzykach, na trasach u Staszka ale już nigdy tam razem nie pobiegniemy. Staszek był też wspaniałym kolarzem. Kilka lat temu startował w organizowanej przez nasz Głuchołaski Klub " Victoria " czasówce "Zdobywamy Pradziada". Ostatnio spotkaliśmy się podczas tegorocznego Festiwalu Biegowego w Jakuszycach. Zawsze kiedy byłem z aparatem to kazał sobie robić zdjęcia. Staszku,tam na Twoich nowych trasach nigdy nie zabraknie Ci śniegu, ale nam tu zawsze będzie Ciebie bardzo brakowało.

Kuba_skipol

Opublikowano: 2014-12-19 10:46:31

Nadesłane kondolencje: Łza,zaduma,bardzo dobre wspomnienie,modlitwa - dla nas wspaniały człowiek z charyzmą ,kochał to co robił ....tak zapamiętamy Pana Stanisława...dla nas z daleka...strata,smutek,człowiek nie do zastąpienia...wszystkim bliskim wyrazy szczerego współczucia. Dorota i Jacek Skowron

Natalia G.

Opublikowano: 2014-12-19 16:36:17

Pan Nahajowski był prawdziwym Działaczem sportowym. Działaczem przez duże D, który nie tylko zarządzał ale też działał. Żył biegówkami i otaczał się tym środowiskiem. Człowiek czynu. Zdjęcie, które otrzymałam pocztą po Biegu Piastów z dedykacją i jego podpisem ma dzisiaj inny wyraz... Właśnie takie gesty dały poznać tego wyjątkowego człowieka. Dla niego każdy był ważny. Ten wysoko postawiony, jak i początkujący bądź słaby zawodnik. Każdego potrafił docenić. I to było wielkie. Pokój jego duszy.

Kazio Hyrnik

Opublikowano: 2014-12-19 21:41:25

Kazio Hyrnik Kondolencje dla Rodziny od Hyrników Znaliśmy się Stasiu prawie 40 lat .Zawsze byłeś uśmiechnięty i niezwykle przyjacielski.W niebie nie będziesz sam . Doborowe towarzystwo : Jasiek Marek Z Pogórza ,Władysław Zieliński z Gliwic ,Jura i Kornel z Jaworzynki . Będzie się z kim ścigać . Tylko czy zabrałeś narty ? Żegnamy cię i dziękujemy .

Kazio Hyrnik

Opublikowano: 2014-12-19 21:41:27

Kazio Hyrnik Kondolencje dla Rodziny od Hyrników Znaliśmy się Stasiu prawie 40 lat .Zawsze byłeś uśmiechnięty i niezwykle przyjacielski.W niebie nie będziesz sam . Doborowe towarzystwo : Jasiek Marek Z Pogórza ,Władysław Zieliński z Gliwic ,Jura i Kornel z Jaworzynki . Będzie się z kim ścigać . Tylko czy zabrałeś narty ? Żegnamy cię i dziękujemy .

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl