Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Jutro w Jakuszycach rusza cykl Evervit Classic 5-10-15

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2015-01-02

Jutro (sobota, godz. 11.30) startuje cykl zawodów Enervit Classic 5-10-15, które mają na celu przygotowanie oób początkujących do startu w Biegu Piastów na dystansie 15 km. Jutro bieg na 5 km stylem klasycznym.

 

Dziś mamy dla Was zestaw ważnych informacji praktycznych, dotyczących zwodów. Zacznijmy od najważniejsze - pogodowej. W piątek od rana na Polanie padała marznąca mżawka, która ze względu na minusową temperaturę powietrza od razu zamarzała i tworzy lodową skorupę na trasach.

 

- Zwoziliśmy na Polanę śnieg z miejsc, w których jest go sporo, tak by jak najlepiej przygotować trasę. Na teraz bieg nie jest zagrożony - deklaruje Komandor Biegu Piastów, Dariusz Serafin.

Zawody odbędą się na trasie o długości 5,1 km (3 pętle po 1,7 km). Oto mapa pętli (startujemy w stronę strzelnicy):

 

A oto zestaw innych, ważnych informacji dot. sobotnich zawodów:

  • Biegniemy stylem klasycznym.
  • Zapisy w dniu zawodów wyłącznie w biurze zawodów.
  • Biuro zawodów (zapisy i wydawanie numerów) znajduje się w Sali Modrzewiowej (budynek naprzeciw budynku - siedziby Stowarzyszenia Bieg Piastów) w godz. od 8.30 do 10.45.
  • Po przybiegnięciu na metę oddajemy koszulki startowe. Dopiero po zaliczeniu startu w każdym z biegów cyklu, otrzymujemy koszulkę na własność.

 

/huc/

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl