Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

FIS Slavic Cup na Kubalonce 17-18 stycznia [KOMUNIKAT]

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2015-01-12

Kolejnymi zawodami Pucharu Kontynentalnego w biegach narciarskich FIS SLAVIC CUP są zawody rozgrywane na trasach Kubalonki.

 

W sobotę zawodniczki i zawodnicy będą rywalizować w sprintach stylem klasycznym, w niedzielę zostaną rozegrane biegi dystansowe stylem dowolnym pań na 10, a panów na 15 kilometrów ze startem interwałowym.

W zawodach mogą wystartować tylko ci zawodnicy, któzy posiadają aktualne licencje FIS.

 

Jak powiedział portalowi Kazimierz Kilian szef Biura Zawodów, na dzisiaj warunki śniegowe na trasack Kubalonki wyglądają dobrze. Jednak organizatorzy z Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego  zastrzegają sobie podjęcie ostatecznej decyzji w środę 14 stycznia, o czym oczywiście poinformujemy na portalu.

W załączniku prezentujemy komunikat zawodów:

KOMUNIKAT SLAVIC CUP

 

/KaCe/

 

Komentarze - 1

tolek

Opublikowano: 2015-01-12 20:53:36

Jak aura pozwoli. A tak na marginesie to po co komu SC jak wysyłamy garstkę naszych biegaczy/biegaczek. Kadra młodzieżowa wybiera lepszą obsadę (ostatni start w Oberwisenthal), młodzież bez licencji FIS startuje w BNI -a cała reszta ma to gdzieś - albo "zawiesiła biegówki na kołkach". Przecież SC ma taką samą rangę jak AC, BC, SCAN, EEC, NAC i co tam jeszcze jest!!! Wygrana w cyklu to prawo startu w PŚ. Ale nie tylko my to olewamy - Czesi robią to samo. WIĘC JA SIĘ PYTAM PO JAKIEGO WAŁA TO CIĄGNĄĆ ???

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl