Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Zwycięzca Red Bull Bieg Zbójników wystartuje w RED BULL NORDIX

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2015-01-16

Podczas zbliżających się zawodów Red Bull Bieg Zbójników (24 stycznia, Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska) okaże się nie tylko do kogo trafi tegoroczne zbójnickie trofeum, ale i kto będzie reprezentował nasz kraj w światowym finale Red Bull NordiX w Szwecji! Szansę wyjazdu na zawody do Sztokholmu zdobędzie pierwszy na szczycie Jankulakowskiego Wierchu zawodnik.

 

Osadzona w góralskim klimacie rywalizacja Red Bull Bieg Zbójników z pewnością dostarczy wielu emocji. Gra toczyć się będzie o tytuł zbójnika roku oraz o szansę reprezentowania Polski w zawodach Red Bull NordiX! Rozgrywany 21 marca 2015r. światowy finał w Sztokholmie zgromadzi topowych międzynarodowych biegaczy i lokalne talenty, wśród których znajdzie się najszybszy uczestnik Red Bull Bieg Zbójników!

 

Do udziału w organizowanych za tydzień zawodach zaproszeni są wszyscy, którzy chcą wziąć udział w niezapomnianej przygodzie oraz porządnie „wybiegać się” w sezonie. Niezależnie bowiem od aury pogodowej, dzięki Gospodarzowi – Kotelnicy Białczańskiej – przeprowadzenie zawodów Red Bull Bieg Zbójników nie jest zagrożone. Chętni do sprawdzenia się w biegu nie powinni zatem zwlekać z rejestracją, bowiem jest to m.in. gwarancja dobrego miejsca na linii startu.

 

W gronie zapisanych uczestników pojawili się już: Martyna Galewicz (triumfatorka 2014 wśród kobiet) oraz Daniel Iwanowski. Zwycięzca pierwszej edycji biegu, który nie ukrywa, że choć kalendarz zawodów wypełniony ma po brzegi, będzie starał się powalczyć o obronę tytułu z ubiegłego roku.

 

Na trasie Red Bull Bieg Zbójników nie zabraknie także chętnych, by sprawdzić swoje siły, amatorów. Jednym z nich jest stawiający rok temu pierwsze kroki na biegówkach, Staszek Karpiel.

„Lubię biegówki, bo to sport dostępny dla wszystkich, a ci, którzy spróbowali tej dyscypliny wzajemnie się napędzają i motywują. Zawody to dobra okazja, by podpatrując najlepszych złapać bakcyla” – mówi lider zespołu Future Folk.

 

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: www.redbullbiegzbojnikow.pl

 

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl