Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

W tych zawodach mogą pobiec tylko panie

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2015-01-16

Już jutro - w sobotę 17 stycznia - na Polanie Jakuszyckiej odbędzie się pierwsza Jakuszycka Siódemka, czyli bieg narciarski dedykowany wyłącznie dla pań. Zostało ostatnich 15 wolnych miejsc na starcie. Zapisy już tylko w biurze zawodów!

 

Bieg startuje o godz. 11.00 na Polanie Jakuszyckiej. Limit startowy wynosi: 120 osób. Zostało jeszcze 15 wolnych miejsc.

 

Zapisy w biurze zawodów w godzinach 8.30 - 10.30 (Sala Modrzewiowa I piętro nad wypożyczalnią Salomona). Obowiązuje zasada, kto pierwszy ten lepszy.
W biurze zawodów także wydawanie numerów oraz kuponów konkursowych. W konkursie do wylosowania będzie tylko nagród ile wystartuje Pań, a więc każda uczestniczka, która ukończy zawody otrzyma jakąś nagrodę.
Losowanie nagród w przerwie między dekoracjami, które rozpoczną się o godz. 12.00.
Wszystkie panie otrzymają także voucher na Termy Cieplickie.

 

A oto trasa sobotnich zawodów: start na Polanie Jakuszyckiej - w kierunku biało-czerwonej wieży - nawrót i w stronę strzelnicy - za sprzelnicą w prawo na rolkostradę - w prawo i po kilkudziesięciu metrach w lewo na pierwszy podbieg i Trzy Świerki - potem do lasu i trasą Adama na Polanę. A potem druga pętla i meta.

 

Mapa trasy:

 

Profil trasy:

 

 

/huc/

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl