Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Małopolska jeszcze startuje na biegówkach - sobota w Kościelisku, niedziela w Obidowej - polecamy

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2015-03-19

Wprawdzie w większości kraju panuje już typowa wiosna, ale amatorzy biegówek mogą jeszcze spróbować swoich sił w zawodach, które są zaplanowane na nadchodzący weekend. Mowa tutaj o Wiosennym Biegu Ku Słońcu w Kościelisku na trasach Chotarza i III Pucharze Obidowej i Wójta Gminy Nowy Targ w Obidowej.

 

Chronologicznie pierwsze jest Kościelisko. MOSiR Zakopane i Stowarzyszenie Kościelisko dla biegaczy organizuje w nadchodzącą sobotę 21 marca Wiosenny Bieg Ku Słońcu. Warunki na trasach doskonałe, aż żal, że nie da się trochę śniegu podrzucić organizatorom MP Seniorów w biegach narciarskich na Kubalonce. Cały czas działa wypożyczalnia, trasy są utrzymywane na bieżąco. Cytujemy organizatorów:

21 marca br na trasach biegowych w Kościelisku na Chotarzu zostaną rozegrane zawody. Wiosenny Bieg Ku Słońcu. Jest to dogrywka Pucharu Podhala w narciarstwie biegowym amatorów. Zawody organizowane są przez MOSIR Zakopane oraz Stowarzyszenie Kościelisko dla Biegaczy. Start godz 9,30 a uczestnicy będą rywalizować na dystansie 5 km klasykiem

Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

 

Jeżeli ktoś pobiegnie w Kościelisku to już dzień później będzie mógł wystartować na zawodach w Obidowej.

III Puchar Obidowej to także dystans 5 kilometrów i także klasykiem:

W niedzielę, 22 marca 2015 roku odbędą się zawody o III Puchar Obidowej oraz Puchar Wójta Gminy Nowy Targ w narciarstwie biegowym!

Impreza rozpocznie się o godzinie 11.00 na trasach biegowych w Obidowej, zlokalizowanych obok początku szlaku narciarskiego z Obidowej na Turbacz. Do udziału w zawodach zapraszamy wszystkich miłośników narciarstwa biegowego! Regulamin oraz program zawodów dostępne na: http://obidowiec-obidowa.pl/bieg.html

 W Obidowej, jeżeli dla kogoś dystans 5 kilometrów będzie za krótki, można jeszcze wybrać się na herbatkę na Turbacz przepiękną trasą narciarską Śladami Olimpijczyków. Atrakcji i nagród w Obidowej nie zabraknie dla nikogo.

Zapraszamy na ostatnie zawody w Małopolsce.

 

Kuba Cieślar

 foto.kościelisko dla biegaczy

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl