Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Finał Ligi Małopolskiej w Białce Tatrzańskiej - LISTA STARTOWA + RANKING INDYWIDUALNY

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2015-03-23

Liga Małopolska SZS 2015 w biegach narciarskich o Puchar ON Kotelnica Białczańska - ostatnie zawody w tym sezonie to jutrzejszy finał w Białce Tatrzańskiej. Zawodniczki i zawodnicy wystartują w biegach stylem dowolnym ze startu wspólnego.

 

Zawody w Białce to ósmy bieg zaliczany do klasyfikacji Ligi Małopolskiej w tym sezonie. Jak dotychczas po siedmiu rozegranych edycjach w rankingu indywidualnym ligi sklasyfikowano ponad 500 młodych biegaczy narciarskich z całej Małopolski.

W prezentowanych poniżej Rankingach na razie są wpisane punkty za wszystkie rozegrane edycje. Do końcowego Rankingu Ligi zgodnie z regulaminem będzie liczonych sześć najlepszych startów.

RANKING (7) GIMNAZJA                    RANKING (7) SZKOŁY PODSTAWOWE

Punkty w Rankingu liczone są identycznie jak w klasyfikacji Pucharu Świata w biegach narciarskich, czyli I m-ce - 100pkt, II m-ce - 80, a miejsce 30 to jeden punkt.

Na starcie jutrzejszych zawodów zobaczymy ponad 350 zawodniczek i zawodników w 12 biegach ze startu wspólnego. Pierwsza kategoria chłopcy 1999r startują o godzi. 10.00

LISTA STARTOWA

 

Ligę jak zwykle wspiera sponsor tytularny czyli ON Kotelnica Białczańska oraz sponsorzy Aicon Sport dystybutor Briko Maplus, Fischer Polska oraz Forzasport.

 

/KaCe/

 

 

Komentarze - 2

narciarz

Opublikowano: 2015-03-23 20:12:12

TO ci dopiero jutro będzie Olimpiada brawo dla ORGANIZATORÓW !!!!!!

narciarz 2

Opublikowano: 2015-03-23 20:16:01

Prosimy organizatorów aby od środy zaczeli się przygotowywać do podsumowania b. dobrych zawodów bo narazie najgorzej wychodzi podsumowanie, choć wiemy że jest to trudne.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl