Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Agata Warło i bracia Dominik i Kamil Bury stypendystami Biedronki

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2015-09-17

Trójka biegaczy narciarskich: Agata Warło oraz Dominik i Kamil Bury zostali stypendystami Funduszu Stypendialnego Natalii Partyki.

 

Pieniądze mają wyrównać szanse zawodników i dać im szansę na dalszy rozwój oraz zdobywanie nowych umiejętności i doświadczeń. W inicjatywę zaangażowane jest Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka.

 

Wśród dwunastu młodych  nagrodzonych sportowców jest trójka biegaczy narciarskich. Dominik (foto) i Kamil Bury zawodnicy klubu MKS Istebna oraz  wychowanka klubu UMKS Marklowice, obecnie NKS Trójwieś Beskidzka, Agata Warło.

 Stypendia w wysokości od 10 do 15 tys. zł będą wypłacane w miesięcznych transzach (1-1,5tys.) przez 10 miesięcy.

 

Fundusz uruchomił również pierwszą polską platformę crowdfundingowa dla sportowców DamNaSport.pl, która umożliwia zawodnikom organizację zbiórek pieniężnych na cele związane z rozwojem ich kariery sportowej, np. na zakup sprzętu sportowego czy wyjazd na zawody.

Gratulujemy naszym stypendystom.

 

redakcja

 

źródło: inwestycje.pl

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl