Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Justyna Kowalczyk z utęsknieniem czeka na powrót Bjoergen!

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2015-10-23

Już niebawem wystartuje sezon 2015/2016 w biegach narciarskich. Tym razem nie będzie rywalizacji na linii Kowalczyk-Bjoergen. Polka przyznała, że czeka na powrót rywalki.

 

Pod koniec listopada rozpocznie się kolejny sezon w biegach narciarskich. Do tej pory kibice emocjonowali się rywalizacją Justyny Kowalczyk z Marit Bjoergen, ale w tym sezonie tego akcentu zabraknie. Przypomnijmy, 36-letnia Norweżka jest w zaawansowanej ciąży i w grudniu zostanie matką. Dlatego też, nie będzie w stanie wystartować w całym cyklu Pucharu Świata. Jednak Bjoergen przyznała jakiś czas temu, że postara się wystąpić w kilku zawodach pod koniec sezonu.

Justyna Kowalczyk obecnie trenuje w wysokim górach, w Val Senales. Polka doszlifowuje technikę i jak sama mówi, ostatnie miesiące są kluczowe. W wywiadzie dla Telewizji Polskiej mieszkanka Kasiny Wielkiej przyznała jednak, że jest zadowolona z okresu przygotowawczego i zapewniła, że będzie w lepszej formie niż rok temu.

Będąc w Val Senales jedna z najlepszych biegaczek narciarskich świata udzieliła wywiadu norweskim mediom, w którym przyznała, że nie może doczekać się powrotu na narciarskie trasy Marit Bjoergen.

 

Karolina Snowarska

foto.skipol.pl/Paweł Hajda

zobaczcie także wywiad Justyny Kowalczyk, która mówi: znowu nie ma w Polsce biegów narciarskich... TUTAJ

 

Komentarze - 1

luki5566

Opublikowano: 2015-10-25 16:50:52

Fajnie że Marit nie ma przynajmniej Justyna będzie mogła pokazać na co ja stać

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl