Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Salomon Nordic Sunday: zawody na Jamrozowej Polanie przełożone!

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2016-02-08

Jak poinformowali przed chwilą organizatorzy cyklu Salomon Nordic Sunday, odbywającego się pod naszym patronatem, zaplanowane na 14 lutego na Jamrozowej Polanie (Duszniki Zdrój) zawody SNS zostają przełożone. Nowego terminu niestety nie znamy.

 

 

- Matko Naturo co nam czynisz?:( Niestety, z powodu odwilży, zapowiadanych opadów deszczu, a co za tym idzie zanikających warunków śniegowych, jesteśmy zmuszeni przełożyć zaplanowane na niedzielę 14 lutego zawody Salomon Nordic Sunday, które miały się odbyć na Jamrozowej Polanie w Dusznikach Zdroju - czytamy w komunikacie organizatorów popularnego SNS-a.

 

Na dziś nie znamy ani nowego terminu, ani ewentualnego nowego miejsca, gdzie mógłby się odbyć kolejny SNS. - Gdy tylko zima będzie dla nas łaskawsza, natychmiast zabierzemy się za planowanie przełożonych biegów (z 7 lutego z Kubalonki i 14 lutego z Jamrozowej Polany - przyp. red.) - mówią organizatorzy. - W przypadku definitywnego odwołania biegów w ramach SNS-a będziemy oczywiście oddawali wpisowe. Ale na dziś wolimy nie myśleć o wariancie: odwołanie zawodów... Więc na razie je przekładamy, na nieokreślony termin.

 

Kiepskie, a raczej fatalne warunki śniegowe na Jamrozowej Polanie to także zły znak przed zbliżającą się rywalizacją w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych. W Dusznikach miały się odbyć zmagania biathlonistów. Ale teraz stoją pod ogromnym znakiem zapytania.

 

/huc/

 

fot. Jamrozowa Polana/Facebook

Tak wyglądała Jamrozowa Polana kilkadziesiąt godzin temu

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl