Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Salomon (Amer Sports) w Polsce ma nowego szefa

Biegi narciarskie Polska -> Artykuły

2016-09-23

Polska filia koncernu Amer Sports ma nowego dyrektora. Od wczoraj tą funkcję pełni Maciej Kruczek, który na stanowisku zastąpił Ryszarda Broniewicza.

 

Koncern Amer Sports, który jest właścicielem min. takich marek jak Salomon, Atomic i Suunto od wczoraj ma nowego szefa. Ryszarda Broniewicza zastąpił na tym stanowisku Maciej Kruczek.

Ryszard Broniewicz to człowiek, któremu polskie biegi narciarskie wiele zawdzięczają. Pod jego kierownictwem firma sponsorowała min. Bieg Na Igrzyska,  w ramach którego przekazano kilkaset kompletów sprzętu Salomona klubom zajmującym czołowe miejsca w tej rywalizacji. Jego kadencja to także cykl biegów dla amatorów biegówek Salomon Nordic Sunday czy współpraca z największym polskim biegiem narciarskim - Biegiem Piastów.

 

Nowy dyrektor Maciej Kruczek jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Pracował min w Unilever Polska, ostatnio był dyrektorem d/s sprzedaży i marketingu Royal Canin. W 2010 roku został zwycięzcą Polish National Sales Awards w kategorii Manager Roku 2010. 

 

Na zdjęciu Ryszard Broniewicz (pierwszy z lewej) odbierający z rąk komandora Biegu Piastów Dariusza Serafina nagrodę za cykl Salomon Nordic Sunday jako najlepszej imprezy dla biegaczy amatorów.

 

Kuba Cieślar

 

Komentarze - 2

luzak

Opublikowano: 2016-09-25 20:20:55

To dobrze czy źle? Bo nie wiem.

redakcja

Opublikowano: 2016-09-25 22:00:49

Też nie wiemy, czas pokaże.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl