Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Joanna Bronisz zwycięża w Jakuszyckiej Siódemce tylko dla Kobiet [WYNIKI]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2018-01-13

Tradycyjnie w połowie stycznia na Polanie Jakuszyckiej odbywa się bieg na 7 kilometrów klasykiem, w którym startują wyłącznie Panie. Nie inaczej było dzisiaj, a najlepsza okazała się urodzona w 1996 roku Joanna Bronisz.

 

Dzisiaj Polana Jakuszycka została przejęta przez płeć piękną za sprawą tradycyjnej już JakuszyckiejSiódemki tylko dla Kobiet. Tradycyjnie Paniom dopisała pogoda  dziś rywalizowały przy kilku stopniach mrozu, a rywalizacji nie utrudniały opady śniegu. Podczas gdy panowie występowali wyłącznie w roli kibiców, z najlepszym czasem na mecie zameldowała się Joanna Bronisz z UKS Rawa Siedlce / Fischer Jaksuzyce, uzyskując czas 22 minut i 1 sekundy. Niespełna 22-letnia zawodniczka wyprzedziła dziś o 21 sekund drugą na mecie Annę Gałek, zwyciężczynię w kategorii K-30. Jako trzecia na podium uplasowała się Monika Judka z Biegówki.eu z czasem 23:11.

 

Na trasie pojawiło się dziś 160 zawodniczek i to nie tylko z Polski, ale także Litwy, Czech czy Irlandii. Najliczniej reprezentowana spośród polskich miast była Jelenia Góra (16 zawodniczek), a następnie Wrocław (15). Pojawiły się też Panie z Poznania czy Warszawy. Warto dodać, że pobito rekord frekwencji – w 2015 roku wystartowało 90 Pań, rok później 112, a rok temu 114. Tym razem aż 160 miłośniczek narciarstwa biegowego pojawiło się na Polanie Jakuszyckiej!

 

WYNIKI OPEN

WYNIKI W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH 

GALERIA

 

KaEn

fot. M. Luch

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl