Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Piotr Skowron i Klara Moravcova z Czech najlepsi w Nocnej Dziesiątce w ramach Festiwalu Biegu Piastów [WYNIKI]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2018-02-28

Festiwal Biegu Piastów trwa w najlepsze, a po biegach dzieci, rywalizacji rodzinnej oraz Memoriale im. Stanisława Michonia w poniedziałkowy wieczór / noc przyszedł czas na tradycyjną nocną dziesiątkę stylem klasycznym. W rywalizacji z czołówkami najlepsi okazali się Piotr Skowron z  MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra oraz Czeszka Klara Moravcova. Znakomite drugie miejsce wśród Pań zajęła Kamila Boczkowska.

 

W klasycznej dziesiątce u mężczyzn najlepszy czas wynosił 31 minut i 15 sekund, a drugi wynik był zaledwie o 2 sekundy słabszy! Oba rezultaty należały odpowiednio do Piotra Skowrona z MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra i drugiego na mecie Martina Svarca reprezentującgo czeski klub Ski Club Jabłonec. Na najniższym stopniu podium udało się stanąć Tomaszowi Kałużnemu z Enervit Yoko Xc Life Team, a pechowe czwarte miejsce zajął  jeden ze zwycięzców rywalizacji rodzinnej, Piotr Habrat z KS Chochołów. Warto dodać, że piąte miejsce OPEN należało do triumfatorki w biegu kobiet!

 

U Pań bezkonkurencyjny czas wywalczył Czeszka Klara Moravcova – zawodniczka naszych południowych sąsiadów zajęła piąte miejsce OPEN, a nad drugą na mecie wśród Pań (15. OPEN) Kamilą Boczkowską miała ponad 5 minut przewagi – jej czas to niemal dokładnie 32 minuty. W czołowej trójce uplasowała się także znana z występów w Jakuszycach Anna Gałek, uzyskując czas 38:52.

 

WYNIKI OPEN

WYNIKI KOBIET

WYNIKI W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH KOBIET I MĘŻCZYZN

 

red

fot. Bieg Piastów

Komentarze - 1

Ania

Opublikowano: 2018-03-01 06:25:05

To jest żenada. Racją jest że w skokach by tego nie było. TVP TVN to za mało. Wykopać całe to towarzystwo.

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl