Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

MP: Team Sprinty dla UKS Rawa Siedlce i LKS Markam Wiśniowa Osieczany. [WYNIKI+LISTA STARTOWA]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2018-03-24

Po biegach dystansowych, przyszedł czas na trochę sybszą rywalizację. W sztafecie sprinterskiej 3x1500 stylem dowolnym najlepsi  byli  zawodnicy z UKS Rawa Siedlce w składzie Paweł Klisz i Maciej Staręga. Wśród kobiet, rywalizacja była bardzo zacięta, zwyciężyła drużyna LKS Markam Wiśniowa Osieczany. 

 

 

LISTA STARTOWA SZTAFET KOBIET 

 

LISTA STARTOWA SZTAFET MĘŻCZYZN 

 

 

 

Ponad dziewięć sekund przewagi zawodnicy z UKS Rawa Siedle, (czas zwycięzców to 18:34) mieli nad drugą drużyną, którą byli bracia Bury z MKS Istebna. Na miejscu trzecim ze stratą niespełna dwudziestu sekund zameldowali się na mecie zawodnicy z AZS AWF Katowice I w składzie Jan Antolec i Kacper Antolec. 

 

 

Pozostałe miejsca: 

4. NKS Trrójwieś Beskidzka ( Bartłomiej Rucki, Mateusz Haratyk)

5. MKS Karkonosze Sporty Zimowe (Michał Boreczek i Michał Skowron) 

6.UKS regle Kościelisko (Mateusz Chowaniak, Łukasz Kunc)

 

 

WYNIKI 

 

Wśród kobiet, fajnie było zobaczyć na starcie sprinterskiej sztafety Justynę Kowalczyk, z którą mogły rywalizować młode zawodniczki czy to dziś czy w biegach dystansowych. 

Zawodniczka klubu AZS AWF Katowice biegła w parze z Katarzyną Stokfisz, jednak to nie one został Mistrzyniami Polski. Musiały uznać wyższość zaowdniczek z LKS Markam Wiśniowa Osieczany w składzie Urszula Łętocha i Sylwia Jaśkowiec (czas zwyciężczyń to 21:55). Na miejscu trzecim uplasowała się sztafeta klubu MKS Istebna w składzie Marcelina Wojtyła i Eliza Rucka.

 

Pozostałe miejsa zajęli 

4. MKS Halicz Ustrzyki Dolne (Luiza Motya i Andżelika Szyszka)

5. SSR LZS Sokół Szczyrk (Klaudia Pytel i Maagdalena Kobielusz)

6. UKS Regle Kościelisko Justyna Pradzid, Catherine Spierenburg)

 

WYNIKI 

 

GALERIA FOTO (częściowa)

 

Natalalia Surdyka 

Komentarze - 6

wow

Opublikowano: 2018-03-24 12:04:09

Zakładam ze kadrowicze biegną na nartach kadrowych. I to jest ta "uczciwa" rywalizacja klubów ..kilka lat temu Czesi wyeliminowali te dysproporcje w kombinacji norweskiej dzieci używając w czasie pojedynków klubów nart czeskiej związku które byly chyba losowane. Tylko tak mozna naprawde odsiać ziarno od plew.

Do wow

Opublikowano: 2018-03-24 16:13:19

Daj już spokój. Na pierwszych 3 miejscach seniorzy kadrowicze. 4 mieszanka senior i junior A. 5 junior B i junior A, 6 dwaj seniorzy. Twoje teorie nic by nie zmieniły. Może tylko wtedy miałyby wartość gdyby startowali sami seniorzy. Trudno porównywać chłopaków z rocznika 90 z tymi z 2000. Nawet jakby mieli ten sam sprzęt, itp. Wyluzuj już :)

Komisja antydopinowa

Opublikowano: 2018-03-24 15:05:13

wow moja moc Panowie na koniec sezony, chetnie bym testy przeprowdził zeby zobaczyc czy wyniki sa sprawiedliwe,

Tomek

Opublikowano: 2018-03-24 18:52:51

Tak się składa, że kontrola antydopingowa na imprezach rangi mistrzostw Polski, szczególnie w sportach olimpijskich jest obligatoryjna i nie inaczej było dziś. Kontrola antydopingowa i pracownicy POLADA byli na miejscu...

Pytacz

Opublikowano: 2018-03-24 15:16:21

Gdzie jest E. Marcisz, M. Galewicz i A. Warło? One powinny startować w Mistrzostwach Polski, dlaczego zdezerterowały, bały się przegrać z juniorkami B ?. Powinne zwrócić pieniądze, które wydano na ich szkolenie, to jest nie do pomyślenia, żeby kadrowiczki wybierały sobie kiedy i gdzie będą startować.Czyżby jak trenerzy kadry głównym ich celem jest, żeby kasa się zgadzała i była coraz większa?.

Akysz

Opublikowano: 2018-03-24 19:00:24

Ogromne gratulacje dla brązowych medalistek!! Brawo juniorki. Dla 1 i 2 miejsca również gratulacje. Gratulacje dla wszystkich chłopaków walka była wyrównana

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowe



Prawa autorskie © skipol.pl