Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

PP: Pierwszy dzień, to sprinty stylem klasycznym rozgrywane w Mucznym [WYNIKI]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2019-01-12

Pierwsze zawody z cyklu "Narodowego programu rozwoju biegów narciarskich" mają miejsce w Mucznym. W dniu dzisiejszym zawodnicy rywalizowali w biegach sprinterskich. 

 

 

Nie bez problemów, odbyły się pierwsze w tym sezonie zawody z cyklu Pucharu Polski. Dużo problemów technicznych i opóźnienia, sprawiły, że dopiero teraz otrzymaliśmy oficjalne wyniki z dzisiejszej rywalizacji. 

 

W kategorii OPEN zwyciężył Krzysztof Małkiński, drugie miejsce zajął Arkadiusz Posiadała, a na miejscu trzecim był Łukasz Bachleda. 

Wśród kobiet zwyciężyła Andżelika Szyszka, przed Joanną Bronisz i Caterine Spielenburg. 

 

W kategorii B zwyciężył Robert Bugara, przed Bartoszem Cielniakiem oraz Sebastianem Bryją. W tej samej kategorii ale wśród dziewcząt, zwyciężyła Anna Berezecka, druga przybiegła Sonia Miczołek, a na miejscu trzecim przekroczyła linię mety Karolina Kaleta. 

 

Wśród juniorek C, najlepsza okazała się być Hanna Popko, która pokonała Zuzannę Fujak, a na najniższym stopniu podium stanęła Kinga Mareczek. 

W kategorii juniorów zwyciężył Łukasz Gazurek, tuż za nim uplasował się Kamil Kajzar, a na trzecim miejscu był Wiktor Wojtas. 

 

W kategorii juniora D, zwyciężył Szymon Bełz, drugie miejsce zajął Bartosz Kita, a trzeci był Maciej Dubas.Laura Wantulok, okazała się być najlepsza w kategorii juniorki D, tuż za nią uplasowała się Dominika Krajcer, a na mijescu trzecim przybiegła Natalia Kusiak. 

 

 

WYNIKI

 

Jutro w Mucznem zostaną rozegrane biegi dystansowe również stylem klasycznym. Poniżej prezentujemy program zawodów:

Program zawodów : niedziela, 13.01.2019

10:00 start Open M 15km, start Junior B 10km
10:15 start Open K 10km, start Juniorka B 7,5km
11:00 start Junior C 
11:25 start Juniorka C
12:10 start Junior D
12:35 start Juniorka D
13:15 dekoracja zwycięzców

 

 

 

Natalia Surdyka 

 

 

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl