Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Mistrzostwa Polski Młodzików i UKS-ów w Tomaszowie Lubelskim [KLASYFIKACJA KLUBOWA I MEDALOWA]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2019-01-29

Zawody w Tomaszowie Lubelskim za nami, emocje opadły, nadszedł czas podsumowań. Poniżej prezentujemy klasyfikację medalową Mistrzostw Polski Młodzików i UKS-ów (Uczniowskich Klubów Sportowych) w biegach narciarskich oraz klasyfikację klubową (punktową).

 

W klasyfikacji medalowej podobnie jak w ubiegłych latach zwyciężył gospodarz imrpezy klub MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski. Zawodnicy z tego klubu zdobyli łącznie 10 medali, po cztery złote i srebrne oraz dwa brązowe. Drugie miejsce zajął klub UKS Rawa Siedlce z trzema złotami na koncie, a trzecie Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe z  Wisły - dwa złote i dwa srebrne.

Najwięcej krążków ( z wyjątkiem zwycięzców tej kalsyfikacji) zdobyli zawodnicy klubów LKS Klimczok Bystra i MKS Karkonosze Jelenia Góra - po sześć.

Łącznie medale zdobyli zawodnicy 14 klubów.

 

KLASYFIKACJA MEDALOWA MPM i UKS-ÓW 2019

 

Tradycyjnie już na zawodach rangi mistrzowskiej prowadzona jest także klasyfikacja punktowa.

Tutaj podobnie jak w klasyfikacji medalowej wygrał klub MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski z 1024,5 punktami na koncie. Tylko 11 oczek mniej wynosi zdobycz punktowa zawodniczek i zawodników klubu MKS Halicz Ustrzyki Dolne - 1013,5pkt. Najniższy stopień podium należy do klubu MKS Karkonosze Jelenia Góra z 891,5 punktami na koncie.

Łącznie punkty w zawodach zdobyło 28 klubów.

 

KLASYFIKACJA PUNKTOWA/DRUŻYNOWA

 

Przypomnijmy, że punktowane były wszystkie 3 dni zawodów na trasie Siwej Doliny : biegi indywidualne klasykiem i łyżwą oraz biegi sztafetowe.

 

red

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl