Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Wielki Szlem Biegu Piastów dla Ireneusza Rabskiego z naszego teamu. GRATULUJEMY [WYNIKI]

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2019-10-03

 

Oficjalna strona Biegu Piastów: "50 km na nartach, 49 km biegiem bez nart i 61 km na rowerze – takie dystanse trzeba było pokonać, by w 2019 roku zdobyć Wielkiego Jakuszyckiego Szlema. Choć suma kilometrów była większa, niż przed rokiem, liczba zdobywców jest niemal dwa razy wyższa i wynosi 96! "

 

 

Jakuszycki Wielki Szlem to zabawa dla prawdziwych twardzieli. Biorący udział w tych zawodach muszą być dobrzy zarówno na biegówkach, rowerze jak też na - mówiąc popularnie- nogach.

O co chodzi w tym Szlemie? Wystarczyło ukończyć maraton narciarski na dystansie 50 km stylem klasycznym w zimowym Biegu Piastów, następnie przebiec na nogach ( po górach) 49 kilometrów w Letnim Biegu Piastów, żeby na koniec - wisieńka na torcie- przejechać na rowerze 61 kilometrów w rowerowym Biegu Piastów. Suma czasów wszystkich wyżej wymienionych startów dawała wynik w Wielkim Szlemie.

 

rabski

 Irek Rabski na tarsie maratonu (50km)

 

Końcowy tryumf odniósł zawodnik naszego skipol.pl TEAMU Ireneusz Rabski ze Skomielnej, którego czas wyniósł 10:12;05h. Gratulujemy sukcesu.

Irek wyprzedził drugiego w końcowej klasyfikacji Roberta Walkowiaka z Modłej (KGHM Zg Run) o ponad 16 minut. Trzecie miejsce zajął Władysław Olszowski z Międzybrodzia Bialskiego (team nabiegowkach.pl) tracąc do Walkowiaka tylko 23 sekundy. Przyznacie, że przy łącznym czasie ponad 10 godzin to...drobne.

 

rabski

Irek po Biegu Piastów 2019 (50km CT)

 

Tegoroczny Wielki Szlem ukończyło 96 osób, czyli prawie dwa razy więcej niż w roku ubiegłym.

Zapraszamy na start w przyszłym roku.

 

WYNIKI WIELKIEGO SZKLEMA BIEGU PIASTÓW 2019

 

red

 

foto: bieg-piastow.pl

 

 

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl