Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Bieg Sylwestrowy w Jakuszycach zasypany śniegiem.

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2011-12-30


Uczestników rozgrywanego dzisiaj w Jakuszycach Biegu Sylwestrowego przywitała zima w pełnej krasie.jak powiedział nam szef biura Dolnośląskiego Związku Narciarskiego Marek Rzemiński w ciągu paru godzin spadło tam ok. 30 cm śniegu.

Zawodnikom nie przeszkadzało to oczywiście w rywalizacji w biegach narciarskich stylem dowolnym.

W kategorii seniorów na dystansie 10 kilometrów wygrał zawodnik LKS Poroniec Poronin, mieszkaniec Jeleniej Góry Tomasz Kałużny, w kategorii seniorek nasza kadrowa biathlonistka Monika Hojnisz.

W kategorii junior A zwyciężali: Marzena Maciulewicz z MUKN Pod Stróżą Miszkowice, oraz Mariusz Dziadkowiec-Michoń z KS Śnieżka Karpacz.

Kategoria junior B to podwójne zwycięstwo zawodników Śnieżki Karpacz, najlepszą juniorką została reprezentantka Polski na Zimowe Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie w Insbrucku Urszula Łętocha,wśród juniorów B wygrał Tomasz Garbień.

W ramach Biegu Sylwestrowego rozegrano także bieg amatorów,w kategorii mężczyzn zwyciężył Czech Lukas Janski, najlepszą zawodniczką została Anna Włodarczyk.

Bieg_sylwestrowy_Jakuszyce_2011_wyniki_oficjalne.pdf

Bieg_sylwestrowy_Jakuszyce2011_wyniki_oficjalne_AMATOR.pdf

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl