Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Beata Szymańczak i Mateusz Ligocki wygrywają na Kubalonce.

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2011-12-30


Drugi z rozegranych dzisiaj biegów narciarskich -Bieg Sylwetrowy Kubalonka 2011-został rozegrany dzisiaj na trasach Kubalonki.
Zawody, które pierwotnie planowano jako wewnętrzny sprawdzian śląskich klubów zamienił się w spore międzynarodowe zawody z udziałem 186 biegaczy narciarskich, także z Czech.
W biegu OPEN na dystansie 7,5 kilometra stylem dowolnym, w którym startowali seniorzy, juniorzy A i B zwyciężył zawodnik NKS Trójwieś Beskidzka, członek kadry narodowej Mateusz Ligocki (FOTO).
Mateusz o 1,4 sekundy wyprzedził swojego klubowego kolegę Krzysztofa Kukuczkę i o 3,1 sekundy zawodnika z Czech Adama Fellnera.
Najlepszym juniorem B okazał się Marek Skatuła z UMKS Marklowice.
W biegu OPEN kobiet wygrała Beata Szymańczak reprezentująca AZS AWF Katowice,przed juniorką B z Tomaszowa Lubelskiego Małgorzatą Żółkiewską i Anną Słowiok także z katowickiego AZS-u.

wyniki_biegsylwestrowy_kubalonka2011_OPEN_MEN.pdf

wyniki_biegsylwestrowy_kubalonka2011_OPEN_women.pdf

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl