Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Najlepszą juniorką C Dorota Kaczmarzyk.

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2011-12-30

W ramach zawodów startowały także młodsze kategorie wiekowe, juniorki C,D i E.

Wśród tych pierwszych na dystansie 5 kilometrów wygrała Dorota Kaczmarzyk z NKS Trójwieś Beskidzka, przed Agatą Warło z UMKS Marklowice i Katarzyną Stokfisz z MULKS Tomaszów Lubelski.

Kategoria juniorek D (dystans 2,5km) to podwójne zwycięstwo biegaczek narciarskich z Tomaszowa, zwycięzyła Martyna Wawrzusiszyn, przed Moniką Mazurkiewicz.Trzecie miejsce zajęła Jana Kawulok reprezentujaca czeski klub SKI Mosty.

W najmłodszej kategorii juniorki E wygrała Czeszka Karolina Poulikova z Fenix Ski Team Jesenik.Drugie miejsce dla kolejnej podopiecznej trenera Kołcunia z Tomaszowa Moniki Skinder, która o 1,3 sekundy wyprzedziła zawodniczkę MKS Istebna Magdalenę Kobielusz.

wyniki_biegsylwestrowy_kubalonka2011_6_juniorC.pdf      wyniki_biegsylwestrowy_kubalonka2011_6_juniorkaD.pdf    wyniki_biegsylwestrowy_kubalonka2011_6_juniorkaE.pdf

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl