Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

384 biegaczy narciarskich na starcie w Jakuszycach.

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2012-01-12

W jutrzejszym biegu klasykiem (Mistrzostwa Karkonoszy,Memoriał j.Mądrego, Bieg na Igrzyska) na Polanie jakuszyckiej wystartuje 384 biegaczek i biegaczy narciarskich z całego kraju.Zawody w Jakuszycach są pierwszymi ogólnopolskimi zawodami rozgrywanymi w tym sezonie w Polsce ( z wyj.Drużynowych Mistrzostw Polski na Kubalonce).Dlatego też na starcie zobaczymy wszystkich liczących się biegaczy w kraju, z wyjatkiem zawodniów kadry młodzieżowej i A-MIX.

Na starcie biegu seniorów zobaczymy min.Macieja Kreczmera, tak chwalonego za poprawę techniki zjazdów Justyny Kowalczyk.W kategorii senior/junior A wystartuje 36 zawodników.

W kategorii seniorka/juniorka A zobaczymy dwie kadrowiczki Sylwię Jaśkowiec i Ewelinę Marcisz,które nie pojechały do Niemiec.Ciekawi jesteśmy także występu powracającej po rocznej przerwie Marceli Marcisz. 47 juniorów B i 21 juniorek B powalczy w zawodach o kwalifikacje na Zimową Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży Śląsk 2012.

Lista startowa poniżej....

LISTA STARTOWA 13.01.2012 BNI

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl