Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Mistrzostwa Karkonoszy w Junior B dla Małopolski.

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2012-01-13

Najstarsza kategoria wiekowa programu Bieg na Igrzyska to kategoria junior B, która rywalizowała dzisiaj w biegu narciarskim na dystansie 5 kilometrów stylem klasycznym.Tą kategorię zdominowali zupełnie zawodnicy z małopolski, zajmując pięć z pierwszych sześciu miejsc.Wygrał zawodnik KS Obidowiec Obidowa Wojciech Suchwałko (na zdjęciu z jedną z gwiazd światowych biegów narciarskich), demolując wręcz konkurencję.Wprawdzie drugi na mecie Andrzej Pradziad z LKS Poroniec Poronin stracił do niego ok. 6 sekund, ale reszta czołówki to juz ponad 30 sekundowe straty.

Trzecia pozycja dla kolejnego zawodnika z Obidowej Dawida Piszczóra, czwarta dla Tomasza Garbienia reprezentującego KS Śniezka Karpacz (ale pochodzącego z małopolski).Piąty ukończył dzisiejszy bieg Marek Skatuła z UMKS Marklowice, a pierwszą dyplomową szóstkę zamyka Adam Skalski z UKS Hańczowa, jedyny w pierwszej dziesiątce biegu nie uczący się w szkole mistrzostwa sportowego.

wyniki JUNIOR B

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl