Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Zacięta walka w Jakuszycach wśród juniorów C.

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2012-01-13

Kategoria junior C startująca w zawodach Mistrzostwa Karkonoszy-Bieg na Igrzyska miała dzisiaj do pokonania dystans 3 kilomterów stylem klasycznym.Zwyciężył w czasie 7:52,90 minuty zawodnik MKS Istebna Dominik Bury (na zdjęciu).Przewaga zwycięzcy nad drugim w dzisiejszym biegu Kamilem Smołą z UKS Hańczowa wyniosła ponad 25 sekund.Kolejne miejsca to dosłownie różnice mierzone w dziesiatkach sekund.Trzeci w dzisiejszym biegu Daniel Chmielowski z MKS Halicz Ustrzyki Dolne stracił do srebra 4 dziesiąte sekundy, czwarty Andrzej Zawada także reprezentujący klub z Istebnej.Zawadzie do podium zabrakło jednej dziesiątej sekundy.

Piąte i szóste miejsce zajęli zawodnicy UMKS Marklowice Wojciech Fojcik i Filip Kroemer, których strata do drugiego miejsca wyniosła odpowiednio 1,2 i 2,5 sekundy.Pięciu zawodników w 2,5 sekundy tego nie było dawno.

wyniki JUNIOR C

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl