Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Zwycięstwo Sylwii Molitor na inaugurację Biegu na Igrzyska 2012

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2012-01-13

Sylwia Molitor (na zdjęciu) zawodniczka UMKS Marklowice wygrała rozgrywany w Jakuszycach bieg narciarski na 5 kilometry stylem klasycznym juniorek B (rocznik 1995-94).Sylwia na pokonanie dystansu potrzebowała 18:30,30 minuty.Drugie miejsce z osmiosekundową stratą dla reprezentującej MUKN Pod Stróżą Miszkowice Anny Kaliny,trzeci stopień podium dla zawodniczki KS Wisła Ustronianka Aleksandry Pilch, z kolejnymi dwoma sekundami straty.Wszystkie zawodniczki są "pierwszorocznymi" juniorkami B, tak samo jak czwarta w dzisiejszym biegu Małgorzata Żółkiewska z MULKS Tomaszów Lubelski.

Pierwszą drugoroczną juniorką B jest sklasyfikowana na piatym miejscu kolejna zawodniczka Wisły Ustronianki Dorota Pilch,która o osiem dziesiatych sekundy wyprzedziła zamykającą "dyplomową" szóstkę Dominikę Bielecką z MKS Wodzisław Śląski.

wyniki JUNIORKA B

Natomiast w kategorii juniorek C, które rywalizowały na dystansie 3km zwyciężyła Dorota Kaczmarzyk NKS Trójwieś Beskidzka, miejsce drugie ze stratą 5,7sek zajęła Agata Warło UMKS Marklowice, a miejsce trzecie wywalczyła, tracąc do triumfatorki 15,4sek Anna Bielecka UKS Rawa Siedlce. Tuż za podium uplasowała się Justyna Pradziad LKS Poroniec Poronin/SMS Zakopane, 5 była Weronika Legierska MKS Istebna, a 6 Róża Łyjak MKS Sporty Zimowe/SMS Szklarska Poręba.

wyniki JUNIORKA C

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl