Ustawa Cookie - Wykorzystujemy cookies w celu poprawnego wyświetlenia strony. Wiemy - można bez nich żyć - tylko po co?

Wśród najmłodszych liderami Izabela Marcisz i Jan Żółkiewski.

Biegi narciarskie Polska -> Wyniki

2012-01-13

Najmłodszą kategorią wiekową Biegu na Igrzyska 2012 są biegacze narciarscy urodzeni w roku 2000 i młodsi.Wśód dziewcząt do czego już jesteśmy przyzwyczajeni zwyciężyła Izabela Marcisz (FOTO) ,zawodniczka MKS Halicz Ustrzyki Dolne, której przewaga nad resztą rywalek jest wręcz olbrzymia jak na ten dystans (2km klasykiem).Ponad minutę straty zanotowała Zuzanna Konik UKS Lotnik Ustianowa.Najniższy stopień podium dla zawodniczki istebniańskiego MKS-u Magdaleny Kobielusz.

Czwarte miejsce to kolejna zawodniczka z Podkarpacia Jagoda Biskup, trenująca w MUKS Podkarpacie Jedlicze pod okiem trenera Piotra Brila.Kolejne miejsca to już zawodniczki Waldemara Kołcunia z Tomaszowa Lubelskiego, piąta Monika Skinder i szósta Katarzyna Sendecka.

Ta sama kategoria wśród chłopców to podwójne zwycięstwo zawodników Tomaszowskiego MULKS.Wygrał Jan Żółkiewski, przed Karolem Smoluchem.Także przewaga Żółkiewskiego robi wrażenie,pokonał swojego klubowego kolegę o 23 sekundy.Trzecie miejsce i najniższy stopień podium dla Dawida Damiana z klubu KS Jedność Nowy Śącz.Kolejne miejsca to biegacze z MKS Istebna Dawid Zawada i Grzegorz Zawada, szósta pozycja dla Kamila Haczeli z MUKS Podkarpacie Jedlicze.

wyniki JUNIORKA E

wyniki JUNIOR E

Komentarze - 0

Aby od razu dodać komentarz zarejestruj/zaloguj się na naszym portalu. Ze względu na problemy z botami komentarze niezalogowanych ukazywać się będą najszybciej jak to możliwe, ale dopiero po akceptacji.

* - pola obowiązkowePrawa autorskie © skipol.pl